Katuse remont ja parandustööd

Katuseabi on operatiivne katuse remondi või ehitustööga seotud teenus. Tuvastame ja lahendame kõikvõimalikke lame- ning viilkatustel esinevaid probleeme. Kontrollime katuse üldist seisukorda, tuvastame probleemseid kohti ja vajadusel viime läbi parandustöid. Omame eritehnikat konstruktsioonisisese niiskuse kõrvalekallete mõõdistamiseks, seadet kasutame üldise ekspertiisi teostusel, lekkeprobleemide tuvastamisel, katusekonstruktsioonide sisekliima hindamisel.

Võite meid usaldada, sest meie töötaja omab pikaajalist, enam kui 10 aastast töökogemust ja spetsiifilisi teadmisi, mis on vajalikud kõikvõimalike katuseprobleemide lahendamisel. Ta on varustatud vajamineva materjali ja tööriistadega.

Võtame tellimusi vastu e-maili aadressil info@katuseabi.eu või telefonil 56 255 094.

Võimalusel palume kirjale lisada pilt/pildid teostatava töö kohta ning vea kirjeldus, asukoha aadress ja teie kontaktandmed.

Vaata ka:

Informatsioon katuste renoveerimis- ja ehitustööde kohta leiad SIIT.

Pilte teostatud katusetöödest

Viil- ja lamekatuse hooldustööd

Katuse eluea pikkust mõjutab olulisel määral katuse korrashoid. Veelombid, prügi ja ummistused kahjustavad katusekattematerjali pinda ning põhjustavad erinevaid probleeme.

Probleemide vältimiseks soovitame kasutada katusehoolduse teenust. Teenuse raames kõrvaldatakse teie katuselt hooajaliselt kogunev prügi ning spetsialist hoiab katuse seisukorral iga-aastaselt silma peal. Järjepidev korrashoid ja väiksemad parandustööd pikendavad katuse eluiga ning aitavad vältida võimalikke probleeme, näiteks katuse lekkimist.

Teenuse hind on kokkuleppeline ja sõltub konkreetsest katusest. Võtke meiega ühendust ja jõuame kindlasti kokkuleppele!

Lisaks hoolitseme teie katuse eest ka talvel ja pakume lumekoristustöid.

Katuse remont ja parandus